Výměna a vracení zboží

1. Výměna zboží

Lze měnit velikosti, barvy, ale i jedno zboží za jiné zboží.

Stačí provést dva kroky.

1. Otevřete si e-mail s potvrzením Vaší objednávky, který jste od nás dostali, zvolte odpovědět a do odpovědi stručně popište, jaké zboží a za co chcete vyměnit. Odešlete e-mail.

2. Zabalte nepoškozené a čisté zboží (NEPERTE!), tak, aby nedošlo újmy během přepravy, a pošlete ho zpět na naši provozovnu:

ARMYSHOP.CZ, s.r.o., Studénka 160, 549 31 Velké Poříčí

Do zásilky vložte vytištěnou kopii objednávky nebo alespoň papír s uvedením požadavku na výměnu: co měníte a za co chcete vyměnit a číslem objednávky.

Díky tomu, že nás vyrozumíte e-mailem jsme pro Vás obratem schopni rezervovat nové zboží. Celý proces výměny se tím urychlí a Vy se budete moci dříve radovat z nového kousku.

 

Kdo platí poštovné?

  • Cestu zboží k výměně od Vás k nám platíte Vy.
  • Cestu náhradního zboží k Vám platíme my. Náhradní zboží standardně zasíláme stejným způsobem, jako původní objednávku.
  • Poštovné do zahraničí je účtováno vždy.

 

2. Vracení zboží / Odstoupení od kupní smlouvy

Nevyhovuje Vám zboží? Představovali jste si jej jinak a nevyberete si náhradní zboží nebo jinou velikost?

Stačí provést dva kroky.

1. Otevřete si e-mail s potvrzením Vaší objednávky, který jste od nás dostali, zvolte odpovědět a do odpovědi vepište, že odstupujete od kupní smlouvy a zboží vracíte. V případě, že jste zboží neplatili kartou předem, nezapomeňte uvést i číslo účtu, kam Vám máme vrátit peníze. Odešlete e-mail.

2. Zabalte nepoškozené a čisté (NEPERTE!) zboží, tak, aby nedošlo újmy během přepravy, a pošlete ho zpět na naši provozovnu: 

 

ARMYSHOP.CZ, s.r.o.

Studénka 160

549 31 Velké Poříčí

 

 

Do zásilky vložte vytištěnou kopii objednávky nebo alespoň papír, kde uvedete, že odstupujete od kupní smlouvy a vracíte zboží. Můžete též využít formulář odstoupení od smlouvy. Uvádějte číslo objednávky. V případě, že jste neplatili platební kartou, uveďte číslo účtu, kam Vám máme vrátit peníze. 

Kdo platí poštovné?

  • Cestu zboží od Vás k nám platíte Vy.

Vracení peněz za zboží.

  • Za nepoškozené zboží Vám vrátíme peníze buď převodem na účet (nezapomeňte jej uvést v odstoupení od kupní smlouvy) nebo na platební kartu (pokud jste platili kartou předem). Při vracení peněz na platební kartu mějte prosím na paměti, že částka bude na Vaši kartu připsána ke dni, kdy jste provedli úhradu za zboží.